Bu makaleyi bir kaç gündür yazıp yazmayacağımı düşünüyordum.
Getirisi götürüsü nedir diye.
Susupta bu iğrenç halkın bizim kutsallarımızı ayaklar altına almalarına razı gelemedim, o yüzden yazma gereği duydum
.

Almanya’nın Kassel şehrinde geçen günlerde LGBT (Eş Cinsel’ciler) PixelHelper örgütü tarafından şişme balonla LGBT Kabe’sini şehrin göbeğine dikip, gösteri yapmak istemelerini Kassel Belediye başkanı ret etmişti.

Kassel Belediyesi niçin ret etti?
Kassel Belediyesi sebep olarak, “böyle birşeye izin veremeyiz, çünkü bu eylemle Müslümanları provoke etmiş olur, olayın kontrol dışına çıkmasına sebep olabilir dolayısıyla rizkli bir eylem” diyerek iptal etmişti.

LGBT’ciler olayı İdare Mahkemesi’ne taşıdı
Kassel Belediyesinin ret’i üzerine, İdare mahkemesine PixelHelp Kassel Belediyesini mahkemeye verip dava açtı. Kassel İdare Mahkemesi (İM) olayı farklı görüp, eyleme izin verip, Kassel Belediyesinin ret’ini iptal etti.

İdare Mahkemesi (İM) niçin izin verdi?
İM’nin verdiği açıklama şöyle: “Olay düşündüğünüz kadarda rizkli değil, üstelik bu ülkenin batı haklarına göre , özgür ifade haklarına tamamen uygun ve abartılacak bir durum yok” diye gerekçesi oldu. Üstüne birde PixelHelper bir dava açmasının asıl amacı: “Biz LGBTli Müslümanların, Sudi Arabistan’da tevaf edemedikleri için, burada şişme balonla kabe yaptık ki, onlarda tevaf edebilsinler, yoksa Arabistan’da öldürürlerdi” diye şekliyle savundular.
İnsanın zoruna giden şey ise, bu projeyi Alman Yargı Organı izin vermesidir.

Sorarım şimdi “Bu Müslümanların değerlerini hiçe sayıp, aşağılamak değilmidir?
Müslümanları apaçık provoke etmek değilmi?
Müslümanların inançlarıyla alay etmek değilmidir?
Nerde batının inanca olan saygısı?

Almanya’nın Ana Yasasının 4. Maddesinde (GG §4) İnanç, vicdan özgürlüğü ile dini ve ideolojik inanç özgürlüğü dokunulmazdır.

İşte dokunuyor, alay ediyor, provoke ediyor üstelik devlet’de yardımcı oluyor.

Allahın merhametinden men edilmiş bu hasta insanları, tartışırsak gündeme gelir, önem taşır, değer verilir diye bir algı oluşmuş bazı toplumlarda, ama unuttuğunuz bir şey var bu durumda, hemde çok önemli olan bir nokta:

Dile getirmemekle, susmakla hayatımızın standart’ları oluyor zamanla. Çocuklarımız LGBT’yi, önce iğrenç görürken her geçen günle artık standart yani normal görmeye başlıyor, sırf biz sustuğumuz için.

Çocuklarımıza, bu yapılanların çok iğrenç birşey olduğunu, haram olduğunu, Allah C.C’in nefret ettiğini bunları dile getirmek, söylemek, izahat etmek daha doğru değilmi?

‼️ Sen çocuğuna Elif Ba Ta’yı öğretemezsen, Batı senin çocuklarına LGBT’yi öğretir ‼️

Almanya Kassel’de LGBT Şişme Kabe Balonu

Helak olan Lut Kavmi adeta dirilmiş ve buda mutlaka Lut kavmi gibi helak olacaktır yaptıkları sapkınlıklarıyla. Dünyanın sonu yakın, en azından çoğu gitti azı kaldı.

Yakın cevrelerimizin, tanıdıklarımızın, arkadaşlarımızın ve hatta bazı komşularımızın bile başına gelmiş bu garabet olay, Almanya’da nice kayıp ettiğimiz gül gibi gençlerimiz olmuş yani Eş Cinsel olmuş, hep sonradan sonradan öğreniyoruz. Niçin sonradan öğreniyoruz peki? Tabiki bir çok sebeplerden birtanesi de sustukları için.l, zira dile getirilirse, aileler, tanıdık, Eş dost belki devreye girebilir ve sosyal çevresinde etkili olabilirler. Biliyorum belki dile basit, ama bu konu mutlaka ele alınmalı, tıpkı Hz. Lut (a. s.) bu çirkin amele karşı koyduğu gibi.

Zaman su gibi akıyor, gençlerimiz LGBT rüzgarına kapılıp elimizden uçup gidiyorlar.
Dönüp baktığımızda, İç işten geçmiş oluyor.

Fi Emanillah
(Allah’ın emanında)
Kahan

Kaynak: Almanya Sosyal Medya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir